Eşine bir doğum günü sürprizi şeklinde yatakta kahvaltı hazırlamış olan Yeliz Yeşilmen’i ti’ye alan Yunus Günçe yatak üzerinde ekmek kızartma makinası ile bir poz verdi.

Kanal D ekranları içerisinde yayınlanmakta olan 2. Sayfa isimli programı içerisinde yer alan habere bakılır ise; Işık Selin Kuyumcu’yla dünyaevine girmiş olan Yunus Günçe, Yeliz Yeşilmen’in paylaşmış olduğu eşinin yatakta vermiş olduğu atletli pozunu adeta ti’ye alan bir paylaşım yaptı.

Şarkıcı ile oyuncu olan Yeliz Yeşilmen, eşi olan Ali Uğur Akbaş’a bir doğum günü sürprizi şeklinde hazırlamış olduğu kahvaltı resmini sosyal medya hesabı üzerinde paylaştıktan sonra adeta olay olmuştu. Geçmiş olduğumuz günler içerisinde 2. Sayfa isimli programa katılım gerçekleştiren Yunus Günçe ile eşi, Yeliz Yeşilmen’e de aynı pozu verecek oldukları konusunda özel bir söz vermişlerdi.

Yunus Günçe ile eşi olan Işık Selin Kuyumcu dediklerini çık kısa bir zaman içerisinde gerçekleştirdi. Pişmemiş durumdaki yumurtalar, bir maydanoz demeti ve de ekmek kızartma makinası ile yatağa girmiş olan Günçe, vermiş olduğu bu pozu ile birlikte Yeşilmen’i adeta ti’ye almış oldu.

Bu paylaşımla birlikte Yeliz Yeşilmen’in tam olarak ne tarz bir tepki verecek olduğu ise herkes tarafından çok fazla merak edilen bir konu haline geldi.