Aylar öncesinde ‘Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum’ ifadelerine yer vererek gözyaşları içinde feryat etmiş olan ünlü oyunculardan Yeliz Yeşilmen, evli olduğu eşi Ali Uğur Akbaş hakkında gerçekleştirdiği açıklamalardan dolayı gündem olmuş durumda. Evlilik yıl dönümünde hediye almadığından dolayı Akbaş’a küsmüş olduğunu ifade eden Yeşilmen sonrasında ise, ‘Çok düşüncesiz ve ayrıca inanılmaz da cimri’ şeklindeki ifadelerine yer verdi.

2010 senesi içerisinde iş insanı Ali Uğur Akbaş’la nikah masasına oturarak evlenmiş olan ve iki tane de çocuğu bulunmakta olan şarkıcı Yeliz Yeşilmen, geçmiş olduğumuz gün sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu son paylaşımlar ile yine çok dikkat çekmiş oldu.

Ailesi ve de arkadaşları ile beraber hafta sonunu Kocaeli ilinde yer alan Maşukiye’de geçirmiş bulunan Yeşilmen, eşiyle çekilmiş olan fotoğraflarına yazmış olduğu açıklamadan dolayı gündem olmayı başardı. 42 yaşında bulunan ünlü şarkıcı çektirdikleri fotoğraf sonrasında eşinin evlilik yıl dönümü hediyesi almadığı için birbirlerine girmiş olduklarını ifade etti. Bir dal çiçeğin bile gelmediğinden dolayı artık çok net küstüğünü e ayrıca ayrı odalarda kaldıklarını da açık bir şekilde yazdı.