Cesur paylaşımları sayesinde isminden çok sık bir şekilde söz ettirmiş olan ünlü isimlerden Hülya Avşar, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu resimle yeni imajını da takipçilerinin beğenisine sunmuş oldu.

Ünlü durumdaki şarkıcılardan Hülya Avşar imaj değişikliği ile birlikte takipçilerini kendisine hayran bırakmış oldu.

Instagram hesabı üzerinde 2.3 milyon tane takipçisi yer alan ünlü durumdaki şarkıcı Hülya Avşar, yeni boyatmış olduğu sarı saçları ile birlikte takipçilerinden tam bir not aldı. Avşar kızının resmi çok kısa bir zaman içinde fazla bir sayıda beğeni aldı. Avşar’ın resmini kendi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olan bir tane takipçisi ise; ”Her dönem içerisinde ikonsunuz Hülya Hanım.” şeklindeki bir yorumu yaptı.

55 yaşında bulunmasına karşın fiziği ile birlikte genç kızlara taş çıkartmış bulunan Hülya Avşar, derin yırtmaça sahip elbisesi sayesinde takipçilerini kendisine hayran bırakmış oldu. Instagram hesabı üzerinden paylaşım gerçekleştirmiş olan Hülya Avşar’ın bu paylaşımı takipçilerinin tarafından çok fazla sayıda beğeni almayı başardı. Avşar’ın yapmış olduğu bu paylaşımını kendisine ait sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olan bir tane takipçisi ise; ”Sürekli olarak güzelliğiniz ile birlikte büyülüyorsunuz.” şeklinde çok özel bir yorum yaptı.