Geçmiş olduğumuz aylar içerisinde +18 film sitesine özel olarak yönetmen koltuğuna oturduğunu duyuran Amerika Birleşik devletleri asıllı oyunculardan Bella Thorne, yılbaşı gecesine giymiş olduğu jartiyer çoraplarının yanı sıra siyah renkli mayosu ile birlikte 2020 paylaşımı yapmış oldu.

22 yaşında bulunan Amerika Birleşik Devletleri asıllı oyunculardan Bella Thorne, 2019 senesinin son paylaşımı ile birlikte Instagram platformuna adeta damga vurmuş oldu. Güzel durumdaki oyuncu giyinme odası içerisinde çekip paylaşmış olduğu kare üzerinde siyah renge sahip bir mayonun yanı sıra jartiyer çorapları ile birlikte farklı moda kolyeler takmış olduğu stiliyle kamerasına poz vermiş oldu. Bella’nın yapmış olduğu bu paylaşım için 1 milyon taneden daha çok beğeni yağmış oldu.

Bella, yapmış olduğu bu paylaşımının alt kısmına çok uzun bir tane de not yazdı. 2019 senesi içerisindeki başarılarını teker teker sıralamış oldu.

”İşte 2019 senesi içerisinde elde ettiğim Başarılarım; yazmış olduğum kitabım ”En Çok Satış Yapanlar”a girmiş oldu. Carnegie salonu içerisinde sahneye çıktım. BBC kanalının en etkili 100 kadın listesi içerisine girdim. Kısa filmimle ilgili olarak yönetmen ödülü kazanmayı başardım. 2020 senesine de bir sonraki kısa filmimi yazmaya koyuldum”