Pop müzikte ilham kaynağı olan genç sanatçıların arasındaki Tuğba Yurt, yeni çıkarttığı ”Masal” adlı şarkısı için kameraların karşısındaydı. Müziğini Melda Gürbey’in, düzenlemesini Serkan Ölçer’in yaptığı Gökhan Şahin’in sözlerini yazdığı şarkısını bir zamanlar Kara Sevda ile birlikte Meryem ve Fazilet Hanım’ın Kızları benzerindeki dizilere ev sahipliği yapmış bulunan Beykoz ilçesindeki bir villada Murat Joker yönetmenliği ile kliplendirmiş olan Tuğba Yurt, sahne arasında seti ziyarette bulunan basın mensuplarının sorduğu soruları cevapladı.

Çekimlerin gerçekleştirilmiş olduğu mekanı Kara Sevda isimli diziyi izlediği esnada keşfetmiş olduğunu ve adeta hayran kalmış olduğunu dile getirip sözlerine başlamış olan başarılı durumdaki sanatçı; ‘Bu mekanda çekim yapmayı özellikle de ben tercih ettim. Dizi içerisinde bu ev Burak Özçivit’in evi şeklinde kullanmaktaydı. Dokusuyla birlikte doğası ise beni adeta büyülemiş bir durumda. Masal şarkısı için en uygun yerin bu mekan olacağını düşündüm.” ifadelerini kullanarak bir döneme damgasını vurmayı başaran dizinin ise çok iyi bir izleyicisi olduğunu ifade etti. Yeni hazırlanan şarkısının kısa bir zaman sonra çıkacak albümün bir müjdecisi olduğunu belirten Tuğba Yurt; ‘Bundan dolayı da farklı bir heyecan ve farklı bir mutluluk yaşamaktayız. Emeği geçmiş olan herkese bir defa da sizlerin aracılığıyla şükranlarımı sunmayı istiyorum.’ ifadelerini kullanarak bütün ekibine teşekkürlerini iletti.

Yönetmen görevinde bulunan Murat Joker tarafından hemen hemen her sahnenin sonrasında alkışlar ile tebrik edilmiş olan Tuğba Yurt, klip içerisinde vermiş olduğu cesur pozlarıyla da yürekleri hoplattı.