Amerika Birleşik Devletleri asıllı yıldızlardan Miley Cyrus, yeni yayınlanacak olduğu klibinin tanıtımı amacıyla sınırlarını da adeta zorlamış oldu. Miley Cyrus yeni yayınlanacak şarksının video klibinin tanıtımını yapabilmek amacıyla resmi durumdaki Twitter hesabı üstünden paylaşım yaptığı fotoğrafı içinde çok cesur bir poz vermiş oldu.

Bazı zamanlar içerisinde çılgın tarzı sayesinde çok fazla konuşulmuş olan genç şarkıcı, bu yapılmış olan eleştirileri çok fazla dikkate almadığını da bir defa daha göstermiş oldu. 26 yaşında bulunan güzel, sosyal medya sitelerinden biri olan twitter hesabı üstünden paylaşmış olduğu fotoğraf sayesinde yeniden gündeme gelmiş oldu.

Miley Cyrus, bir tane yatağın üstünde oturduğu esnada bir poz verdi. Genç ve başarılı olan Amerika Birleşik Devletleri asıllı yıldız, yarı çıplak bir durumda ve göğüslerini elleri ile kapattığı esnada görünüyordu. Geçmiş olduğumuz gün Londra içerisinde bir gece kulübünde sahne almış olan Miley Cyrus, yeni çıkartmış olduğu şarkısını da hayranlarına dinletmişti.

Sahne almış olduğu mekan içerisinde kendisi de eğlenmiş olan yıldız, mekanı tek başına terk ettiği esnada, derin göğüs dekoltesine sahip kıyafeti sayesinde bütün herkesin dikkatlerini çekmiş idi. Miley Cyrus ise, bir taraftan da klibinde yer alan görüntüleri instagram hesabı üzerinden paylaşmaya hiç bir şekilde ara vermeden devam ediyor.