”Derdim Olsun” isimli ve ”Ela” isimli şarkılarıyla Youtube platformunda yüz milyonlarca sayıda izlenme almayı başaran Reynmen, bir müddettir üstünde çalıştığı beş tane şarkıdan meydana gelen Rnbesk albümünü nihayet çıkarttı. Albümde yer alan ilk şarkılardan Leila, Youtube üzerinde çok kısa zaman içerisinde büyük bir başarı elde etmeyi başardı.

Youtube platformu üzerinde 20 milyon tane izlenmeyi aşmış olan ve ”trendler” adlı sıralamaya girmiş olan Leila adlı şarkının klibi, dünya listeleri üzerinde 3, Türkiye içerisinde de 1. sıra üzerinde yer almış oldu. Reynmen’in daha önce çıkmış olan şarkılarından ”Derdim Olsun” ile birlikte ”Ela” isimli şarkı da tıpkı Leila gibi dünya trendleri için yerini almış idi.

Söz konusu bu şarkıya Hasan Kuyumcu yönetmenliğiyle klip çekmiş olan Reynmen’in bu başarısı ülkenin mevcut sınırlarını da almış oldu. Başarılı bir durumdaki Youtuber, Rnbesk isimli albümle Avrupa’nın 10 tane büyük şehri içerisinde turne düzenlemiş olacak. Reynmen, nisan ayı içerisindeki turneyle ilgili olarak hazırlıklarını da ara vermeden devam ettiriyor.

Nisan ayı içerisindeki turneden hemen önce sahne çalışmalarını devam ettiren Reynmen, mart ayı içerisinde sürpriz bir isimle düet yaparak tekrar isminden söz ettirmeyi amaçlamakta.