Ağaoğlu Şirketi’nin sahibi olan Ali Ağaoğlu, yeni seneyi ailesiyle beraber sahibi bulunduğu otelde karşıladı. Aşklarıyla sık bir şekilde gündeme gelmekte olan ünlü iş insanı; ”Ailem benim için dünya üzerindeki her şeyden önemli ailemle yılbaşlarını da Uludağ’da kutlamaktayım” şeklinde bir açıklama yaptı.

Yeni seneyle alakalı düşüncelerini dile getirmiş olan Ağaoğlu şu ifadelere yer verdi; ”Uludağ ise benim için maddiyattan daha fazla manevi açıdan çok önemli olan bir yerdir.” ifadelerini kullanan Ali Ağaoğlu sonrasında ise; ”Ailem benim için dünya üzerindeki her şeyden çok önemlidir, ailemle yılbaşlarını da Uludağ’da kutlamaktayım. Onun içinde çoluk çocuğumla birlikte yeni seneye girmek beni çok daha fazla mutlu etmekte. Biliyorsunuz artık bir torunum da oldu. Torunumla birlikte Uludağ’da yılbaşını kutlayabilmek çok ayrı bir duygudur.” şeklindeki ifadelerini de kullandı.

Gece esnasında eşi Semra Ağaoğlu’yla dans etmiş olan Ali Ağaoğlu; ” İnşallah 2018 senesi tüm kötülükleriyle beraber geride kalmıştır. Hem dünya hem ise Türkiye’miz için 2018 sene fazla olumlu bir sene değildi. 2019 senesi yeni umutlarla birlikte hem ülkemiz hem ise dünya için barış ve de refah senesi olur. Yeni seneye yeni umutlarla giriyoruz” ifadelerine yer verdi.

”Yeni senede ilk sırada ülkemize sağlık ile birlikte huzur ve de barış dolu bir sene diliyorum” ifadelerini kullanan Ağaoğlu, sözlerini şu şekilde de bitirdi; ”En önce huzurla birlikte birliğe ihtiyacımız bulunuyor. Özellikle de içinden geçmiş olduğumuz bu dönemde birlik ve de beraberlik ülkemiz için fazlasıyla önemli. Zira bulunmuş olduğumuz bu coğrafya ateşten bir çember bizimde bunun üstesinden gelebilmemiz amacıyla birlik ve beraberliğimize daha fazla önem vermemiz gerekli.”