Ünlü adlar yeni seneyi şarkılar ve de barış dilekleri ile birlikte karşıladı. Bazıları ise bu özel gece içerisinde sahne aldı, bazıları ailesi ile zaman geçirdi. Şarkıcılardan Nihat Doğan da yeni seneye kutsal topraklar içerisinde girdi.

Beyaz TV kanalında yayınlanmakta olan Söylemezsem Olmaz isimli program içerisinde hakkında çıkmış alıkoyma iddiasından ötürü ayrılma kararı almış bulunan Nihat Doğan, yeni seneye kutsal topraklar içerisinde girdi.

Nihat Doğan, sosyal medya hesabı üzerinden kutsal topraklardan kendisini sevenlerinin yeni senesini de ”Kabe’den herkese yeni sene içerisinde sağlık, huzur, mutluluk ve de bol bir kazanç dilerim. Rabbimin, ihtiyaç sahibi olanların sıkıntılarını gidermiş olduğu, bir bekleyiş içinde olan kişilere de beklediklerini nasip etmiş olduğu bir sene olması dileğiyle” şeklindeki bir not ile kutladı.

Nihat Doğan ayrıca, yeni sene ile ilgili düşüncelerini de; ”Hevesinizi hiç bir şekilde kırmak gibi olmasın ancak yaşamınızda bir rakamın değişmesinden farklı bir şey de değişmedi. Kendimizi değiştirmediğimiz müddetçe yaşamınızda hiç bir şekilde değişmez. Gerisi ise üretilmiş durumdaki batıl inançlar” şeklindeki açıklaması ile beraber dile getirmiş oldu.

Nihat Doğan geçmiş olduğumuz aylarda hakkında çıkmış olan alıkoyma iddiaları ile birlikte gündeme adeta bir bomba gibi düşmüş idi.