Serie A ekipleri arasında yer alan Juventus forması giymeye devam eden Cristiano Ronaldo’yla alakalı yapmış olduğu açıklamalardan dolayı sık bir şekilde gündeme gelmeye başlayan Rus asıllı modellerden Viktoria Odintcova, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu cesur paylaşımlarından dolayı da çok fazla dikkat çekmekte.

Instagram platformu üzerinde tam tamına 5,5 milyon tane takipçisi yer alan ünlü durumdaki model, yapmış olduğu paylaşımlar ile birlikte dikkatleri de üstünde toplamış oldu. Havuzun yanı başında siyah renkli mayosunu giydiği pozuyla bacak dekolteli çekilmiş bir tane pozunu takipçileriyle paylaşan ünlü modelin yapmış olduğu bu paylaşımına binlerce sayıdaki beğeninin yanı sıra yüzlerce sayıda da yorum geldi.

YouTube kanallarından birine konuk olarak katılan Viktoria, Ronaldo kadar ünlü bir insanın gönderilerinden bir tanesini beğenip beğenmemiş olduğu sorulduğu zaman; ”Bu elbette ki gerçekleşti. Hatta aslında fotoğraf beğenmenin daha da ilerisinde diyebiliriz. Ronaldo Instagram platformu üzerinden bana mesajlar göndererek adeta yürüdü. Ancak çok uzun bir zaman öncesindeydi. ”Merhaba nasılsın?” diye yazdı bende mesajı silip hiç bir şekilde yanıt vermedim.” ifadelerine yer verdi.

Rus modellerden biri olan Viktoria Odintcova açıklamasında; ”Aslında ben sanıyorum ki futbolcular herkese aynı mesajı yazmaktalar, adeta bir haber bülteni gibi yaymaktalar. Artık şanslarına kim bir yanıt verirse!” ifadelerini kullandı.