Denizli ilinde yer alan Merkezefendi ilçesi içerisinde komşular arasında çöp kutusunun yeriyle alakalı çıkmış olan ve bıçağın yanı sıra beyzbol sopasının kullanılmış olduğu kavga esnasında dört kişi yaralanırken üç kişinin de gözaltına alındığı açıklandı.

Söz konusu bu olay, dün saatler 20:00 civarında, Değirmenönü Mahallesinde yer alan 1377 sokak içerisinde gerçekleşti. Söz konusu sokak içerisinde yan yana bulunan iki farklı apartmanda ikamet eden Hakan Duyar’la Sedat Oymak arasında, apartmanın ön kısmında yer lan çöp kutusunun yerinden dolayı sözlü bir şekilde tartışma meydana geldi. Tartışma çık kısa bir zaman içinde kavgaya döndü. Kavgayı görmüş olan Oymak’ın eşi Ayşe Tuğçe Oymak’la apartmanda yaşamını sürdüren, Bahar Kömür ile birlikte Akın Kocabaş, Meral Hancer ve Mahmut Kömür’de dahil olmuş bulundu. Sedat Oymak hemen yanında yer alan bıçağı kullanarak komşularından Bahar Kömür ile birlikte Hakan Duyar ve Mahmut Kömür’ü bacak kısımlarından yaraladı, Ayşe Tuğçe Oymak da evinden getirmiş olduğu beyzbol sopasını kullanarak Meral Hancer’in başına vurup yaralamış oldu.

Çevrede yer alanların ihbarda bulunmasının sonrasında olayın yaşandığı yere ambulans ile birlikte polis ekipleri yönlendirildi. Olayın yaşandığı yere intikal eden polis memurları Akın Kocabaş’la birlikte Sedat Oymak ile eşi Ayşe Tuğçe Oymak’ı hızlı bir şekilde gözaltına aldı. Vücutlarının farklı taraflarında hafif bir biçimde yaralandığı açıklanan dört kişi de, ambulans aracılığıyla Denizli Devlet Hastanesine götürüldü. Polis ekiplerinin olayla alakalı başlatmış olduğu soruşturma da devam ediyor.