Manken ve aynı zamanda şarkıcı olarak tanınan Yeşim Erçetin, geçmiş olduğumuz gün Nişantaşı semtinde yer alan bir alışveriş merkezi içerisinde objektiflere yakalandı. Burda muhabirlerle bir sohbet etmiş olan Erçetin, 7 yaşında bulunan kızının sosyal medya fenomenlerinden biri olan Enes Batur’a özenip erkek gibi konuşmakta olduğunu ifade ederek isyan etmiş oldu.

Sinirli bir durumundan dolayı dikkatleri çekmiş olan şarkıcı, 7 yaşında bulunan kızımla, bakıcısı aracılığı ile konuştum. Kızımla konuştuğum esnada, Enes Batur’un da sesi gelmekteydi. Enesten dolayı kızımın konuşması bile değişmiş oldu. Erkek çocuğu gibi konuşmaya başladı; kanka ile birlikte ağabey benzerindeki sokak jargonu kullanmakta. Ben ise bir anne olarak, Enes Batur bundan sonra biraz daha üslubunu düzeltebilirse çok sevinmiş olacağım”

Yeşim Erçetin Kim?

1979 senesinde dünyaya gelen Yeşim Erçetin 1996 senesi içerisinde Neşe Erbek isimli mankenlik ajansına girerek profesyonel bir şekilde mankenlik yapmaya başlamış oldu. Daha sonra ise HBB (Sporazzi) programı ile birlikte Kanal 6 (Top Secret) programı, Best Tv (Yeşim) programı ve MMC (1’den 3’e) isimli programları sunmuş oldu,. Show TV (Zeynep) kanalı ile birlikte Kanal D (Sensiz Olmuyor) kanalı, Kanal D kanalı (Serseri) benzerindeki diziler üzerinde de oyunculuk yapmış oldu. Ozan Orhon ile yapmış olduğu evliliğinden 7 yaşına giren Yağmur isminde bir tane kızı bulunuyor.