Ağustos 2015 tarihinden bu zamana kadar her ay ilk salı gününde Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan’ın vatandaşlarıyla bir araya gelmiş olduğu Halk Günü’nün Aralık ayındaki buluşması gerçekleşmiş oldu. Denizlili vatandaşların çok yoğun bir şekilde katılım göstermiş olduğu 2018 senesinin son buluşması kapsamında Başkan görevindeki Zolan, vatandaşların sunmuş olduğu isteklerle birlikte öneri ve problemlerini dinledi.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan, Ağustos 2015 tarihinden bu zamana kadar her ay ilk salı gününde gerçekleştirilen Halk Günü buluşmaları kapsamında bir defa daha vatandaşlar ile bir araya gelmiş oldu. Randevusuz olarak Denizlililerin çok yoğun bir şekilde katılım göstermiş olduğu 2018 senesinin son buluşması kapsamında Başkan görevindeki Osman Zolan, vatandaşların istekleriyle birlikte öneri ve de problemlerini dinledi. 2018 senesi içerisinde de Halk Günü olarak isimlendirilen buluşmalarının maksadına uygun bir biçimde devam ettiğini ifade eden Başkan görevindeki Osman Zolan açıklamasında; ”Vatandaşlarımız ile sürekli olarak iç içe bir durumdayız, bu projemiz ile birlikte Denizlililer randevu almadan burada dertleriyle birlikte taleplerini bizlere ulaştırabilme olanağını buluyor. Bizlere iletilmiş olan isteklerle birlikte öneri ve de istekleri çözme açısında bir gayret göstermekteyiz.” ifadelerine yer verdi.

Başkan görevinde bulunan Zolan, konuşmasını şu şekilde devam ettirdi; ”40 aydan beri düzenlemekte olduğumuz Halk Günü buluşmalarımız sayesinde vatandaşlarımız ile bir araya gelmekteyiz. Vatandaşlarımız ile bir araya gelebilmekten dolayı çok büyük bir memnuniyet duymakayız.”

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından, Denizli ili içerisinde ilk defa Ağustos 2015 tarihinde başlatmış olduğu uygulamayla binlerce sayıdaki vatandaş; istekleriyle birlikte problem ve önerilerini her aya girildiğinde ilk salı gününde randevusuz bir biçimde Başkan görevindeki Osman Zolan’a aktarabilme şansı bulmakta.