Denizli ili içerisinde yanında yer alan iki arkadaşıyla beraber otomobile bindiği esnada yunus polislerinin hareketlerinden şüphelenip durdurmuş olduğu şahsın üzerinden dört tane uyuşturucu hap çıkmış oldu. Polis ekiplerinin yapmış olduğu uyuşturucu araması da güvenlik kameraları tarafından kayıt altına alındı.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılırsa, söz konusu bu olay Pamukkale ilçesinde yer alan Atalar Mahallesi içerisinde gerçekleşti. Çevre üzerinde devriye görevi icra etmekte olan Asayiş Şube Müdürlüğünde yer alan motosikletli yunus polis ekipleri iki tane şahsın kendilerini gördükleri zaman tedirgin olduğunu ve hızlı bir şekilde otomobile binmeye çalışmakta olduklarının farkına vardı.

Hemen sonrasında ise aracın başında durmakta olan polis memurları otomobile binmiş olan üç tane şahsı tekrar aşağıya indirdi. Şüpheli şahısların üstünde özel bir arama gerçekleştiren ekipler A. Y., (37) adlı şahsın üzerinde peçeteye sarılmış durumda dört tane uyuşturucu hap bulmuş oldu. A. Y. isimli şahıs, polis ekipleri tarafından hızlı bir şekilde gözaltına alınmış durumdayken öteki iki tane şahısta olayla alakalı olmadıkları anlaşıldığında serbest bırakılmış oldu.

Polis ekiplerinin gerçekleştirmiş olduğu söz konusu bu operasyon da güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kayıt altına alınmış oldu.