Başarılı durumdaki sanatçılardan Zerrin Özer Jolly Joker İstMarina Kartal içerisinde sahne aldı. Çok sevilmekte olan şarkılarını kendisi için gelmiş olan müzikseverlere ifade eden şanatçı, repertuvarı ile birlikte performansının yanı sıra çok büyük bir beğeni aldı.

Konserinin ilk yarısı içerisinde etkinlik alanını doldurmuş olan yaklaşık 1.000 kişiye ”Söylediğimiz bu şarkılar doksanlı senelerin parçaları ancak halen çok iyi bir şekilde bilinir, dinlenir ve söylenir… Güzel durumdaki şarkılardır.” ifadelerine yer veren Zerrin Özer seslendirmiş olduğu parçalar sayesinde coşkulu durumdaki kalabalığı geçmişe doğru tamamen müzikal bir yolculuğa çıkarttı. Sevilmekte olan sanatçı sahne kıyafetinin yanı sıra takmış olduğu takılarla birlikte de göz kamaştırmış oldu.

2 saat devam eden performansı sırasında herkesin dillerine dolanmış olan şarkıları ile birlikte Jolly Joker İstMarina Kartal içerisinde iz bırakmayı başaran Zerrin Özer; ”Yakın bir zaman içerisinde Türkiye turnemiz başlayacak, çok yoğun bir programımız mevcut. Yaza yaklaşırken ise yeni bir tane daha albüm çıkartma konusunda bir düşüncem var. Albümüm içerisinde birbirinden değerli ve tamamen usta sanatçılarla birlikte düetler gerçekleştireceğim çok özel şarkılar yer alacak. Bu ise sizler için bir sürpriz olsun.” ifadelerine yer verdi. Güzel durumdaki sanatçı böylelikle sevenlerine de daha yeni yeni albüm müjdesi vermiş bulundu.