Denizli ili içerisinde bir tanesi otobüs, tam tamına üç tane aracın karışmış olduğu zincirleme trafik kazası esnasında büyük bir panik yaşanmış oldu. Ölen veyahut yaralanın bulunmadığı söz konusu bu kaza maddi hasar ile atlatılmış oldu.

Elde edilmiş olan bilgiye bakılırsa söz konusu bu kaza, Merkezefendi ilçesinde yer alan Muratdede mahallesi içerisinde gerçekleşti. 29 Ekim Bulvarı’nın hemen üstünde. aynı yönde ilerlemeye devam eden M. Z., idaresinde bulunan 20 M 0664 plakasına sahip bir minibüs, F. S. tarafından kullanılan 20 B 4811 plakasına sahip otomobil, T. M. tarafından kullanılan 20 BLD 20 plakasına sahip bir otobüsle 20 ACM 057 plakasına sahip bir otomobil çarpışmış oldu. Gerçekleşmiş olan zincirleme kaza esnasında yaralanın bulunmaması da herkesi çok fazla sevindirdi.

Diğer taraftan, otobüs içerisinde yer alan yolcular ise, hızlı bir şekilde olayın yaşandığı yere sevk edilmiş bulunan farklı bir otobüs ile seferlerini sürdürdü. Trafik polisleri ise söz konusu bu kazayla alakalı tutanak tutmuş oldu