Denizli ilinde yer alan Sarayköy ilçesi içerisinde gerçekleşen zincirleme bir trafik kazası esnasında üç kişinin yaralanmış olduğu açıklandı.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılırsa Aydın ilinin yönünden Denizli iline doğru seyir halinde bulunan Çetin E.’nin kullandığı 35 UL 738 plakasına sahip bir otomobil, Köprübaşı bölgesinde aynı yön üzerinde seyir halinde bulunan ve İbrahim Y’nin direksiyonunda yer aldığı 16 LG 940 plakasına sahip bir TIR’la çarpıştı.

Bu esnada ise onların arasından aynı söne doğru seyir halinde bulunan Mehmet S.’nin kullandığı 09 H 4147 plakasına sahip hafif ticari bir durumdaki araba da otomobile çarpmış oldu. Çevrede yer alanlar tarafından ihbarda bulunulmasının hemen sonrasında olayın yaşandığı yere sağlık ekiplerinin yanı sıra itfaiye ekipleri ve polis ekipleri de yönlendirilmiş oldu

Otomobil ile birlikte hafif ticari araç içerisinde sıkıştığı açıklanan şoförlerle beraber Fadime D. isimli bir vatandaş, itfaiye ekipleri tarafından uzun süren çalışmalar sonrasında arabadan çıkartıldıktan hemen sonrasında olay yerinde bekleyen ambulansla hızlı bir şekilde hastaneye götürüldü.

Bir müddet boyunca kontrollü bir şekilde sağlanmakta olan ulaşım, arabaların çekiciyle olayın yaşandığı yerden kaldırılmasının hemen sonrasında normale dönmüş oldu.