Doğa Vurgun (Zion Lacroix) eğitimle ilgili yaşamını İstanbul ilinde tamamladı. Çocukluk dönemlerinden bu yana sanatla iç içe olmayı sürdüren Doğa Vurgun, son dönemler içerisinde ismini yeteneğiyle duyurmayı başarmış isimlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Zion Lacroix adıyla pek çok hayranı bulunan genç yönetmen ve aynı zamanda yapımcı olan Doğa Vurgun, çekmiş olduğu kısa filmlerin yanı sıra moda filmleri sayesinde de yurtdışında ülkemizi temsil etmeyi sürdürüyor.

Geçmiş olduğumuz dönemler içerisinde çok daha yeni bir filme imzasını atmayı başaran Doğan Vurgun ”Discord” ismini vermiş olduğu film sayesinde çok büyük bir çıkış yakalamış oldu. ”Discord” ismine sahip film üzerinde tepkisizlik konusunu işlemiş olan başarılı yapımcı ve genç yönetmen Zion Lacroix, izleyen herkesten fazlasıyla olumlu tepkiler almış durumda. Son paylaşmış olduğu filmi ile bir çok festivalde de dikkat çekmeyi başaran Doğa Vurgun’un ”Discord” ismine sahip olan filmi ”İstanbul Fashion Film Festivali” esnasında da gösterime girdi. 14 Şubat tarihi içerisinde de ”Atina Moda Film Festivali” esnasında izleyenlerle buluşmaya hazırlanan ”Discrod” adlı film gelecek dönemlerde ”Amsterdam ile birlikte Bükreş Moda Film Festivali” esnasında da gösterime girmeye aday.

Bu alan içerisindeki yeteneğini kanıtlamayı başaran genç yönetmen, yeni projeleriyle ilgili çalışmalarına hiç bir şekilde hız kesmeden devam etmekte.